Anagold Acil Durum Müdahale Ekibine Gençlerden Yoğun İlgi

 Anagold Acil Durum Müdahale Ekibine Gençlerden Yoğun İlgi

Erzincan’ın İliç ilçesinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte Anagold Madencilik gençlerle buluştu. İliç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gençlik Buluşması” etkinliğine Anagold Acil Durum Müdahale (ERT) ekibi arama kurtarma faaliyetleri hakkında sunumlar yaparken aynı zamanda faaliyetlerinde kullandıkları ekipmanları da tanıtarak etkinliğe renk kattı. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Anagold Acil Durum Müdahale Ekibi, gençlerin sorularını yanıtlayarak, arama kurtarma faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgi verdiler.

Anagold Madencilik, İliç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gençlik Buluşması” etkinliğine Acil Durum Müdahale Ekibi ile katılım gösterdi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Erzincan’ın İliç ilçesinde düzenlenen etkinliğe katılan gençler, Anagold ekibine yoğun ilgi gösterdi. Anagold ekipleri, gençlerin sorularını yanıtlarken arama kurtarma dünyası ve süreci hakkında detaylı bilgiler verdiler.

İliç Kaymakamı Sn. Cüneyt DEMİRKOL, İliç Belediye Başkanı Sn. Mustafa GÜRBÜZ ve İliç Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sezai ÖZ’ün katılımıyla gerçekleşen etkinliğe Kamu Kurum yetkililerin, ailelerin, gençler ve çocukların yoğun ilgisi oldu. Etkinlikte, Kaymakam, Belediye Başkanı ve İliç Gençlik ve Spor İlçe Müdürü tarafından, deprem bölgesinde alınan görev ve bu etkinliğe sağlanan destek nedeni ile Anagold Acil Durum Müdahale Ekibine madalya takdim edildi.

Deprem bölgesine destek

Anagold Madencilik ekipleri, Kahramanmaraş depremlerinde aktif olarak arama kurtarma çalışmalarına katıldı. Afetin en başından itibaren yetkili kurumlarla temasa geçerek sahaya inen Anagold Madencilik, Acil Durum Müdahale ekibini bölgeye yönlendirdi ve ayrıca şirket, yardım paketleri kapsamında, her türlü kritik ihtiyaç malzemesini ivedilikle ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 Haber Foto: Halil YÜKSEL

Benzer Haberler