Başkan Çayır, Antalya’da Sivas’ı temsil etti

 Başkan Çayır, Antalya’da Sivas’ı temsil etti

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) 2.Dönem Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya’da yapıldı. Toplantıya ilimizi temsilen TEMFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Sivas Emlakçılar Birliği Başkanı Kerim Çayır katıldı.

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) 2.Dönem Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.

2 gün süren toplantıya ilimizi temsilen TEMFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Sivas Emlakçılar Birliği Başkanı Kerim Çayır katıldı.

TEMFED Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ali Taylan koordinesinde düzenlenen toplantıda internet portalları, yeni uygulanan vergi yasası gibi sektörü ilgilendiren birçok gündeme maddesi masaya yatırıldı.

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan TEMFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Sivas Emlakçılar Birliği Başkanı Kerim Çayır toplantının oldukça verimli geçtiğini ifade ederek organizasyonu düzenleyen Taylan’a ve toplantıya çeşitli illerden katılım sağlayan başkanlara teşekkür etti. 

Toplantı verimli geçti

Başkan Çayır, “TEMFED çatısı altında Genel Başkanımız Hacı Ali Taylan önderliğinde 2022 2. Dönem Başkanlar Kurulu toplantımızı ülkemizin dört bir yanından gelen başkanlarımızın eşliğinde Antalya’da gerçekleştirdik. Toplantı gündeminde kayıt dışı emlakçılık yapanlar, belgesiz çalışanlar, Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğinin 6585 sayılı kanunun 16. maddesinin birinci fıkrasının b bendinde belirtilen şartlardan biri olan staj şartıyla ilgili sorunların giderilmesi, satışların bir kısmının noterden yapılması, gayrimenkullerin ekspertiz raporları olmadan satış yapılamaması vb. birçok konu yer aldı. Verimli ve güzel geçen bu toplantının tüm meslektaşlarımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Başta Genel Başkanımız Hacı Ali Taylan beyefendi olmak üzere tüm oda ve dernek başkanlarına teşekkürler ediyorum” dedi. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler