Başkan gök; Desteklerinizi bekliyoruz

 Başkan gök; Desteklerinizi bekliyoruz

Başkan Hakan Gök soğuk kış günlerinde sokak hayvanları için destek çağrısında bulundu.

Başkan gök açıklamasında “Her anlamda çok zor bir kış yaşıyoruz. Karakışın etkilerini en yoğun hissettiğimiz bu günlerde her gün zorlaşan ekonomik koşullar tabir yerinde ise vatandaşın belini bükmeye devam ediyor.

Bu zor koşullar sadece bizleri etkilemiyor sokakta yaşayan canlarımızda zor durumdalar. Bizler günlük olarak mama ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Veteriner Hekimimiz gözetiminde mama noktalarımızda sürekli mama bulunduruyoruz. Sizlerden de bu konuda destek bekliyoruz durumu olanlar mama desteğinde bulunabilir bu zor zamanda bu canlarımıza hayat verebilirler. Ama herkes en azından kapısının önüne bir kap yiyecek koyarak da bu sorumluluğunu yerine getirebilirler.

Kurumumuza direkt mama yardımları yapılmakta son olarak Sarıyer Belediyemiz destekte bulunarak mama gönderdi. Başkanımız Sayın Şükrü GENÇ abimize ve Başkan Yardımcımız Hemşerimiz Nadir GÜNDAY’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Maalesef ortada acı bir gerçek var bu canlılarımız belli bir süre besinsiz kaldığı zaman donarak ölüyorlar biz elimizden geleni en iyisini yapıyoruz hepimiz için bu bir görev değil vicdani bir sorumluluktur” dedi. Haber Foto: Gizem ÖZAT

Benzer Haberler