Başkan Gök; güzel, mutlu sağlıklı günlere hep birlikte el ele gönülden gönüle kavuşacağız

 Başkan Gök; güzel, mutlu sağlıklı günlere hep birlikte el ele gönülden gönüle kavuşacağız

Divriği belediye başkanı Hakan Gök her hafta Çarşamba günü yaptığı Pazar ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Gök Pazar yeri gezisi sonrası yaptığı açıklamada “Sürekli gündemde tutulan yanlış algılar, çirkin siyasi dil, ayrıştırma, ötekileştireme, kavga siyaseti.

Divriği pazarında halk bu tür siyaseti istemiyor ve her şeyin farkında herkes aynı tutumla Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın diyor.

Burada herkesin tek derdi kötü giden ekonomik koşullar dolayısıyla yaşadıkları geçim sıkıntısı çoğu vatandaş sadece bakıp gezip zaman geçiriyoruz bir şey alamadan eve dönüyoruz diyor. Esnafın derdi malını ucuza satıp ticaretini yapmak, Halkın derdi ise ihtiyacı olanı uygun fiyata alıp çocuklarının dengeli beslenmelerini sağlamak.

Aslında Halk çok şey istemiyor hakkı olan adil gelir dağılımlı bir düzen, rakam aldatmacaları ile günü kurtardığını sanan bir ekonomik politika değil üreten birlikte yaşayıp beraber kazanıp mutlu gülen insanların yaşadığı bir Türkiye gibi samimi, içten bir hayalleri var. Halkımızı görüyor, dinliyor, dertlerini biliyor ve onları çok iyi anlıyoruz. Bu durumu tersine çevirecek doğru politikalara, birikime ve hepsinden önemlisi bunu sağlayacak vicdana sahip insanlarız, birlikte başarıp beraber düzlüğe çıkaracağız ülkemizi, güzel, mutlu sağlıklı günlere hep birlikte el ele gönülden gönüle koşacağız. Saygılarımla” dedi. Haber Foto: Gizem ÖZAT

Benzer Haberler