Başkan Gök; Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum

 Başkan Gök; Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum

Divriği belediye başkanı hakan Gök belediye başkanlığında geçmiş 12 yılı değerlendirerek kendisine destek çıkan Divriği halkına teşekkür etti.

 Başkan  Gök açıklamasında “Yıl : 29 mart 2009 sizlerin takdiri 36 yaşında belediye başkanı oldum ve tam 12 yıl yani toplamda 4386 gündür bu görevimi anlımın akı ile sürdürmekteyim.

Bu süre zarfında ana sorunlardan başlayarak ilçemizin sorunlarını teker teker giderdik. Başlarken marka bir kent hedefi ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Yapacak çok işimiz var görev ve sorumluluğumuzu ilk günkü ciddiyetimiz ve bakış açımızla sürdürüyoruz. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN yolu ve ışında gösterdiği hedefte ilerlemeye devam ediyoruz. Bu sürede başta bana güvenip inanıp destek verip 3 dönem üst üste Divriği Belediye Başkanı görevine layık gören siz değerli Divriğililer başta olmak üzere, yaptığımız işlerde bizlerin yanında olan bütün bürokratlarımıza, işadamlarımıza , çalışma arkadaşlarıma ve aileme teşekkürlerimi, saygılarımı sunuyorum emekleri var olsun.

Bu uzun yolda kaybettiğimiz aramızdan ayrılan bütün dostlara Allahtan rahmet diliyor. İlçemize ülkemize ve bütün dünyaya sağlıklı. barış, birliktelik içinde adaletli ve aydınlık bir gelecek temenni ediyorum” dedi. Haber: Tülay ÇAKMAK

Benzer Haberler