Başkan gök; talebimizi önseçimdir, önseçim istiyoruz

 Başkan gök; talebimizi önseçimdir, önseçim istiyoruz

CHP Sivas Milletvekili Ulaş KARASU Divriği’yi ziyaret etti.

Ulaş KARASU CHP ilçe teşkilatını, dernekleri, belediyeyi, kaymakamlığı ve Pazar yeri ve esnafı dolanarak halkın sorunlarını dinledi.

Ziyaret sonrası başkan Hakan Gök açıklamasında “Bugün ilçemizi ziyaret eden Sivas milletvekilimiz sayın ulaş Karasu , cumhuriyet halk partisi Sivas il başkanımız sayın yılmaz coşkun ve yönetimi ile birlikte esnaflarımız vatandaşlarımızla sohbet edip sivil toplum kuruluşları ve kurum ziyaretleri yaptık gerek yerel gerekse Türkiye gündemi ile ilgili sorunları dinleyip çözüm yollarımızı anlattık çok verimli bir ziyaret oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Ülkemizdeki yaşanan olumsuz birçok gelişmeler erken seçimin bir an önce yapılmasının şart olduğunu bizlere göstermektedir. Sayın genel başkanımız ve millet ittifakı parti mensupları ülkemiz geleceği için takdirde şayan bir çalışma içerisindeler böyle bir dönemde başarı hepimizin en büyük hedefidir hep birlikte çalışıp hep birlikte başaracağız; bu bağlamda gerek sayın vekilimize gerekse il başkanımıza seçimlerle ilgili Divriği’nin talebini ilettik bizim talebimiz yapılacak olan bütün seçimlerde demokratik, katılımcı taban inisiyatifi için bütün üyelerle yapılacak bir ön seçimdir. Geçtiğimiz yıllarda ilçemizde birçok seçim ortamı yaşadık bu seçimlerdeki başarılarınızın temeli üyelerimizle yaptığımız ön seçim olmuştur. Bundan sonraki tavrımız yine bütün üyelerimizin katılımı ile yapılacak olan ön seçimden yanadır. Divriği seçmeninin talebi budur. bu talebimizi bugün olduğu gibi bundan sonrada bulunduğumuz her platformda yüksek sesle dile getireceğiz. En kısa zamanda genel merkezimize ve genel başkanımız sayın kemal Kılıçdaroğlu ‘na bu talebimizi arz edeceğimizi belirtmek istiyor saygılarımı sunuyorum” dedi. Haber foto: Gizem ÖZAT 

Benzer Haberler