Başkan Kemal Çağlayan Güven Tazeledi

 Başkan Kemal Çağlayan Güven Tazeledi

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi’nin olağan genel kurulunda mevcut Başkan Kemal Çağlayan, oy çoğunluğu ile seçimi kazanarak güven tazeledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi’nin olağan genel kurulu Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda pandemi kuralları kapsamında gerçekleşti. Genel kurulda divan başkanlığına gazeteci Muhittin Karahan ve Eraydın Aytekin getirildi.

41 üyenin bulunduğu şubenin Genel Kurulu’nda üyeler oy kullanıldı. Mevcut Başkan Kemal Çağlayan, tek aday olarak katıldığı seçimde, seçimi kazanarak güven tazeledi.

PROTOKOL VE SPOR YAZARLARI KATILDI

Genel Kurula Vali Vekili Abdullah Koçak, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, SESOB Başkanı Beşir Köksal, spor yazarları ve gazeteciler katıldı.

ÇAĞLAYAN: “DAHA BAŞARILI OLACAĞIZ”

Genel Kurulda konuşan TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, “Biz Sivas’a bu şubeyi kazandırmak için yoğun çaba harcadık. Zorlu bir yoldu ama elbette ki bu yoldan yol arkadaşlarımızla beraber çıktık. Sivas’ın Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Merkezindeki değerini bir kez daha ortaya çıktığının göstergesiydi. Bizlere şubenin kurulmasında bugüne kadar gelmemizde en büyük desteği veren Valimiz Salih Ayhan’a, Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’e, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Erdoğan Tunç’a teşekkür ediyorum. İnşallah yeni yönetimle birlikte TSYD Sivas Şubesi olarak daha başarılı hizmetler vermek arzusundayız. TSYD Genel Başkanımız Oğuz Tongsir’e de teşekkür ediyorum” dedi.

TUNÇ: “BAŞARILAR DİLİYORUM”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ise, genel kurulun hayırlı olmasını dileyerek, “Sivas’ı hep beraber spor şehri yapmak için gayretlerimiz devam edecek. Bizim şehirde yapmış olduğumuz bütün faaliyetleri kar, kış demeden haberleştiren ve organizasyonlarımızı tüm dünyaya duyuran spor yazarlarımıza minnetlerimi ifade ediyorum. Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum ve yeni yönetime başarılar diliyorum” diye konuştu.

BİLGİN: “HAYIRLI OLSUN”

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin de, “Gerçekleştirdiğimiz genel kurulun şehrimiz ve spor kamuoyu için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bir ilin gelişmesini bir bütün olarak ele almak gerekiyor. Çok değerli başkana ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Burada seçilen başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Üstlenmiş oldukları görevi daha da ileriye götüreceklerine inanıyorum” ifadesini kullandı.

KOÇAK: “ÇAĞLAYAN’I TEBRİK EDİYORUM”

Vali Vekili Abdullah Koçak ise, yeni yönetime başarılar dileyerek, “Spor yazarlarına ve muhabirlerine verdiğimiz değer, spora ne kadar önem verdiğimizin de bir göstergesidir. Başta Kemal başkanımıza şube kurulmasındaki öncülüğünden dolayı teşekkür ediyorum. Mevcut yönetimi tebrik eder, seçilen yönetime de başarılar dilerim” diye konuştu.

Göreve yeniden seçilen Çağlayan’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
1- Kemal Çağlayan (Başkan)
2- Halife Yalçınkaya
3- Ali Yavuz
4- Mustafa Ateş
5- Abdullah Yiğit
6- Göktürk Fırat
7- Uğur Yiğit

Denetleme kurulu (asil)
1- İsmet Yıldırım
2- Hakan Bakar
3- Yılmaz Kozu

Yönetim kurulu (yedek)
1- Oğuzhan Sarzep
2- Serhat Zafer
3- Meltem Kulaksız
4- Ahmet Ekici
5- Yüksel Menekşe
6- İrfan Özşeker
7- Hakan Kaleli

Denetleme kurulu (yedek)
1- Murat Güney
2- Veysel Korkmaz
3- Edanur Gökçe Düz

Benzer Haberler