Çetindağ Koordinasyon Kurulu Başkanı seçildi

 Çetindağ Koordinasyon Kurulu Başkanı seçildi

Çetindağ’a yeni görev Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Sivas Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanlığı görevine seçildi.

Sivas’ta görev yapan ziraat odası başkanları yeni dönemde İl Koordinasyon Kurulu Başkanı olarak görev yapacak ismi belirlemek için toplandı.

Sivas Ziraat Odası Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Sivas Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu mevcut Başkanı Hüseyin Aktepe ve ilçe ziraat odası başkanları katıldı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremde hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ile başlayan toplantıda Sivas Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanlığına oy çokluğuyla Hacı Çetindağ seçildi. Aktepe’ye bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan ötürü teşekkür eden Sivas Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ve Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; el ele vererek çiftçilerin sorunlarını dile getirmeye ve Sivas tarım ve hayvancılığını daha üst noktalara taşımaya devam edeceklerini söyledi. Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler