Çetin’den Hakemlere Uyarı

 Çetin’den Hakemlere Uyarı

Çetin’den hakemlere uyarı, “Biraz daha dikkatli olmalarını söylüyorum.”

Servet Çetin, “Hakem düdük ağzında gezdi, bizim aleyhimize çaldı. Biraz daha dikkatli olmalarını söylüyorum. Böyle bir maç yöneteceğini bilsem hazır olmayan oyuncularımı oynatır hazırlardım. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum ama hakem maçın önüne geçmiştir.” dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Servet Çetin, Beşiktaş’a 2-0 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Futbol konuşmak istiyorum ama hakemler izin vermiyor. 38. dakikada Gedson’un hareketi net kırmızı karttı. Rakibin 10 kişi kalması oyunun seyrini değiştirebilirdi. Bunları bahane olarak söylemiyorum, Beşiktaş galibiyeti hak etmiştir. Hakem oyunun seyrini etkiledi. Gedson sahada olmasa farklı bir maç olabilirdi. Bakhtiyor Zaynutdinov’un Murat’ın ayağına bastığı ve sonrasında süpürdüğü pozisyonda sarı kart yok. Hakem düdük ağzında gezdi, bizim aleyhimize çaldı. Biraz daha dikkatli olmalarını söylüyorum. Böyle bir maç yöneteceğini bilsem hazır olmayan oyuncularımı oynatır hazırlardım. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum ama hakem maçın önüne geçmiştir.” Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler