Demirgil; dünya kooperatifler gününüz kutlu olsun

 Demirgil; dünya kooperatifler gününüz kutlu olsun

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek, özel günlerini çiçekle kutladı.

21 Aralık Dünya Kooperatifler Günü nedeniyle Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 27. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Mesut Dursun, yönetim kurulu ve personelini ziyaret ederek çiçek takdim eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, esnaf teşkilatının büyük bir aile olduğunu, kredi konusunda her zaman esnafa yardımcı olunduğunu ifade ederek bölge başkanı Mesut Dursun’un şahsında yönetim kurul ve çalışanların günlerini kutladı.

Ziyarette konuşan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanımız göreve geldikten sonra esnafımızın kredi hizmetleri daha da kolaylaştı. Gerek başkanımız gerekse de personeli mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor. Her zaman esnafımıza yardımcı oluyorlar. Bizlerde görevini layıkıyla yapan başkanımız ve personelinin günlerini kutlamak hem de iki aylık süreçte fedakarca çalışmalar yapmalarından dolayı tebrik etmek için buradayız. Esnafımızın gözbebeği olan esnaf dostu Mesut başkanım ve ekibini tebrik ediyor, her daim yanında ve birlikte olacağımı ifade ediyorum “dedi.

Yapmış olduğu sürpriz ziyaret ve çiçekler için teşekkür eden 27. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Mesut Dursun ise Sesob Başkanı Hakan Demirgil ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kooperatifçiliğin ortak imece usulü ile hizmet veren, kullandıkları ürünleri en ucuz şekliyle ulaştırdıkları yerler olduğunu vurgulayan Dursun, Sivas’ta 1953 yılında kurulan kooperatifin yıllardır esnafa hizmet verdiğini söyledi.

Göreve geldiği günden itibaren her zaman esnafa yardımcı olmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Dursun, birlik ve beraberlik içerisinde esnafa hizmet etmeye gayret gösterdiklerini hatırlatarak, nezaketinden dolayı Birlik Başkanı Hakan Demirgil ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler