Duyarlı Davranışa Teşekkür Belgesi

 Duyarlı Davranışa Teşekkür Belgesi

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, buldukları yüklü miktarda paraları sahiplerine ulaştıran iki ayrı esnafı makamında misafir etti.

Sivas’ta geçtiğimiz günlerde taksici esnafı Nevzat Altunpara, aracından inen müşterine ait yüklü miktarda parayı sahibine ulaştırdı. Bir diğer esnaf Burak Baltan ise fırınında masanın üzerinde evrak çantası gördüğünü, içini açtığında bulduğu yüklü miktarda parayı polis ekiplerine teslim ederek sahibine ulaştırdı.

Nevzat Altunpara ve Burak Baltan’ı makamında ağırlayan Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, “Yardımseverliği ve dayanışmayı arzuladığımız bu günlerde, duyarlı davranışınızla topluma örnek olduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı bir ömür dilerim” yazılı ‘Teşekkür Belgesini’ takdim etti.

Herkesin yapması gerektiği vatandaşlık görevlerini yaptıklarını ifade eden Altunpara ve Baltan’ı örnek davranışlarından dolayı kutlayan Vali Şimşek “Ulvi davranışınızdan dolayı gerçekten herkese örnek olması gereken bir davranış. İnşallah bu davranışınız herkese örnek olur ve sayınız artar. Sizler gibi insanlarla gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı. Haber Foto: Sivas Valiliği

Benzer Haberler