Esnaf Odasında Ömer Gürel güven tazeledi

 Esnaf Odasında Ömer Gürel güven tazeledi

 Esnaf ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Ömer Gürel birkez daha güven tazeledi.
 Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Salonunda yapılan genel kurulda divan başkanlığını Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı  Beşir Köksal yaptı.
Saygı duruşu ve istiklal marşısın okunmasının ardından divan Başkanı olan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnafların pandemi sürecinden sonra kur artışı nedeniyle de mağdur olduğunu ifade ederek, cansuyu kredileriyle de desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Esnafın sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, yerel ve yasal sorunların çözümü için de gayret gösterdiklerini ifade etti.
Köksal ayrıca esnaf ve sanatkarların  KOSGEB tarafından Mikro ve Küçük İşletmelere Covid-19 salgını kapsamında  istihdam performansına dayalı  faizsiz ve teminatsız geri ödemeli destek programından da faydalanmalarını tavsiye etti.
Yönetim, denetim Kurulu raporları, bilançolar, gelir ve gider tablosu ile yeni dönem çalışma programı okunduktan sonra ibra edildi.
 
 Dilek ve temenniler bölümünde söz alan  Esnaf Esnaf ve Sanatkarlar Odasaı Başkanı Ömer Gürel,  yılardır ilçe esnafın hizmet etmeye gayret gösterdiğini, sorun ve sıkıntılarıyla yakından ilgilendiğini belirterek, kendilerine her zaman destek olan , esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’a, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı  Kamil Pancaroğluna, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Tekin Kök’e  teşekkür etti.
Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Ömer Gürel, birkez daha başkanlığa seçilerek güven tazeledi .Haber Foto: Gizem ÖZAT

Benzer Haberler