Esnafımızın sorunlarını önemsiyoruz

 Esnafımızın sorunlarını önemsiyoruz

Esnaf ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve aynı zamanda Tesviyeciler ve  Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, rot balans ve oto lastik tamiri yapan esnaflarla bir araya geldi.

Esnaf ve Sanatkarlar Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya rot balans ve  oto lastik tamiri ve değişimi yapan esnaflar ile otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Barış Çiftçi katıldı

Toplantının açılış konuşmasını yapan oda başkanı ve aynı zamanda Sivas Esob Başkanı da olan Hakan Demirgil, esnaf teşkilatının büyük bir aile olduğunu ifade ederek, sorun ve sıkıntıları da birlikte çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

Bu alanda faaliyet gösteren esnafların da sorunları olduğunu, fiyat tarifleri konusunda sıkıntı yaşandığını dile getiren Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Kar yağışı geç olduğu için bu sektördeki esnaflarımız elbette mağduriyet yaşamıştır. Amacımız esnaflarımızı korumak ve kollamaktır. Bu toplantı ile rot balans ve oto lastik üzerine faaliyet gösteren esnaflarımızı bir araya getirerek sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemek ve çözüme kavuşturmaktır.  Esnaflarımız kendi imkanları ile ayakta durmaktadır. Burada istişareler yaparak sorunları tespit etmek ve fiyat tarifesi üzerinde fikir alışverişi yapmaktır. Aynı zamand6a ustalarımız yaşadıkları sorunları burada hep birlikte konuşarak ortak bir yönde çözüme kavuşturmaktır. Siz esnaf arkadaşlarımızdan ve ustalarımızdan, müşteri memnuniyetine önem vermenizi, emeğinizin karşılığını adaletli bir şekilde almanızı tavsiye ediyorum” dedi.

Yapılan toplantıda rot balans ve oto lastik üzerine faaliyet gösteren esnafların tarife değişikliğine gidilmesine karar verildi. Yapılan toplantıda ortak fikir birliği yapılarak, esnafların görüşleri alınarak yeni tarife belirlendi.

Toplantının sonunda rot balans ve oto lastik üzerine faaliyet gösteren esnafların belirlenen tarifelere uymalarına karar verildi. Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler