Esnaflar ürünlerini indirimli pazarlayacaklar

 Esnaflar ürünlerini indirimli pazarlayacaklar

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile İş Bankası Pazarama.com arasında indirim protokolü imzalandı.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen imza törenine Pazarama.com Satış Müdürü Pınar Sonsoy, Samsun Bölge Yetkilisi Önder Sarıöz ile Sesob Başkanı Hakan Demirgil katıldı.

İmza töreninde konuşan Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil esnafların ürünlerini pazarlamaları için girişimlerde bulunduklarını, ilk olarak İş Bankası tarafından kurulan Pazarama.com sitesi ile görüşmeler yaparak esnafın indirimli bir şekilde ürünlerini bu sitede oluşturacakları mağazada satabilmelerini sağlamak istediklerini söyledi.

Yapılan görüşmeler sonrasında imza protokolü yaptıklarını vurgulayan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak yapmış olduğumuz bu protokol ile birliğimize bağlı üyelerin Pazarama’da mağaza açarak avantajlı koşullardan faydalanmasını sağlamak istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda yapmış olduğumuz görüşlerden sonra Pazarama.com yöneticileri ile protokolümüzü imzaladık. Esnaf sanatkarlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Pazarama.com Satış Müdürü Pınar Sonsoy ise yapılan protokolün esnaf teşkilatında ilk olduğunu dile getirerek, tüm kategorilerde esnaflarımıza ilanı ve komisyonları üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacağını ifade etti. Sonsoy, “Sivas cumhuriyetin temellerinin atıldığı önemli bir şehirdir. Bu şehirde Pazarama.com olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ile ilk protokolümüzü imzaladık.  Esnaflar ile olan iş birliğimizde Sivas yine mihenk taşı olacaktır. Hassasiyetinden ve esnaflarla yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Hakan Demirgil’e teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Yapılan konuşmalardan sonra Sesob Başkanı Hakan Demirgil ve Pazarama.com Satış Müdürü Pınar Sonsoy arasında indirim protokolü imzalandı. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler