Esnaflarımız özel okuldan indirimli faydalanacak

 Esnaflarımız özel okuldan indirimli faydalanacak

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Özel MBA Okulları arasında indirim protokolü imzalandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen imza törenine Sesos Başkanı Hakan Deimrgil ile MBA Okulları Kurumsal Tanıtım Uzmanı Toprak Gül katıldı.

MBA Okulları Kurumsal Tanıtım Uzmanı Toprak Gül, Esnaf ve Sanatkarların çocuklarına eğitim konusunda destek olmak amacıyla indirim protokolü imzaladıklarını ifade ederek, yapılan protokol ile birlikte MBA okullarına kayıtta esnafların ve esnaf teşkilatında çalışan personelin çocuklarına güncel eğitim sistemi üzerinden yüzde 30 indirim sağlayacaklarını söyledi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ise, esnaf çocuklarının da özel okullardan faydalanmalarını sağlamak amacıyla protokoller imzaladıklarını belirterek, “Esnaf teşkilatı olarak eğitime önem veriyoruz. Geleceğimize yön verecek olan ustalarımızın yetişmesinde eğitim gerçekten önemlidir. Bizlerde ustalarımızın çocuklarının özel okullardan faydalanmalarını sağlamak amacıyla protokoller imzalıyoruz. Bu kapsamda MBA Okulları ile indirim protokolü imzaladık. Yapmış olduğumuz protokol ile esnaflarımızın ve personellerimizin çocukları ilk kayıt sırasında yüzde 30 oranında indirimli faydalanacaktır.

Esnaflarımıza daha fazla imkan sağlanması, çocuklarının eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla protokollerimiz devam edecektir. Yapmış olduğumuz protokolümüzün esnaf teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sesob Başkanı Hakan Demirgil ile MBA Okulları Kurumsal Tanıtım Uzmanı Toprak Gül arasında indirim protokolü imzalandı. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler