Formalarla Sivasspora destek oldular

 Formalarla Sivasspora destek oldular

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, merkezdeki oda başkanlarıyla birlikte EMS Yapı Sivas spora lisanslı forma satın alarak destek oldu.

Geçtiğimiz günlerde Sivas spor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın   Sivas sporun lisanslı ürünlerinin çok az satıldığını beyan etmesi üzerine harekete geçen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, sivil toplum kuruluşları olarak merkezdeki oda başkanlarıyla birlikte meydanda bulunan Sivas spor mağazasını ziyaret ederek forma satın aldı.

Ahi teşkilatı, yiğidolar olarak her zaman EMS Yapı Sivassporun yanında olduklarını dile getiren Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Sivas sporumuz ilimizin markası ve Sivas’ımıza önemli katkılar sağlayan takımımızdır. Geçtiğimiz günlerde Sivas spor Kulüp Başkanı sayın Mecnun Otyakmaz yaptığı acıkmayı takip etmiştim. Bu açıklamada başkanımız lisansı ürünlerin taraftarlar tarafından çok satılmadığı, rağbet görmediğinden yakınmıştı. Bizler de hem örnek olmak hem de lisanslı ürünlerden satın alarak takımımıza destek olmak amacıyla merkezde bulunan oda başkanlarımızda birlikte Sivas sporumuzun mağazasını ziyaret ettik ve lisanslı formalardan satın aldık. İnşallah küçükte olsa yapmış olduğumuz bu destek Sivas ve şehir dışında yaşayan tüm yiğidolara örnek olur” dedi.

Yiğidolara da çağrıda bulunan Sesob Başkanı Hakan Demirgil , “ Gün birlik ve beraberlik günüdür. Sivas sporumuz yeni bir yapılanma içerisine girmiştir. Yeni bir ekip ve yöneticilerle, başkanımızın tecrübesi ve Servet Çetin hocamızın da teknik direktörlüğünde önemli başarılara imza atacak ve sezonu iyi bir yerde tamamlayacağına inanıyorum. Ahi yiğidoları olarak her zaman Sivasspor futbol kulübümüzün, yöneticilerimizin, teknik heyetimizin ve futbolcularımızın yanındayız” ifadelerine yer verdi.

Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, Trendyol Süper Ligi 2023-2024 sezonunda EMS Yapı Sivassoprumuza başarılar diledi. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler