Gençlerimizle gurur duyuyoruz

 Gençlerimizle gurur duyuyoruz

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, 4 Eylül Spor U 16 takımının başarısına ortak oldu

Sivas’ta şampiyon olduktan sonra Kahramanmaraş ilinde yapılan müsabakalarda nağmağlup olup şampiyon olan ve Türkiye genelinde son 20 takım arasında yerini alan 4 Eylül Spor U.16 futbolcuları ve yöneticileri, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Hakan Demirgil’i makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Adnan Yüzbaşıoğlu, Asbaşkan Ahmet Turan Soysal , Antrenör Erol Yuzbaşıoğlu ve futbolculardan oluşan heyeti, şampiyonluk kupalarıyla birlikte esnaf teşkilatına ziyarette bulunarak, başarılarını Sesob Başkanı Demirgil ile de paylaştılar

Ziyarette açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Adnan Yüzbaşıoğlu, tüm imkansızlıklara rağmen takımın gayretli çalışmaları ile şampiyon olduktan sonra 20 takım arasında yer aldıklarını ifade ederek, hedeflerinin Türkiye şampiyonu olduğunu söyledi.

Sivas’ı her fırsatta Sivas’ı başarıyla temsil etmeye gayret gösterdiklerini dile getiren Yüzbaşıoğlu, “ Takımımız 1940’lı yıllardan itibaren amatör olarak kuruldu ve spor camiasına hizmet veriyor. Sivas’ta şampiyon olduktan sonra Kahramanmaraşta yapılan karşılaşmaları da kazanarak son 20 takım arasına girdik. Gittiğimiz her yerde Sivas’ımızı en güzel şekilde temsil etmeye gayret gösteriyoruz. Siz değerli başkanımız da spor camiamızın içerisindedir. Her zaman bizlere ve spor camiamıza destek oluyorsunuz. Sizleri ziyaret ederek formamızı hediye ettik. Desteğinizden dolayı birkez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ise gençlerin başarılı ile gurur duyduğunu ifade ederek, “Gençlerimizi spora teşvik eden ve futbol takımlarına sporcu yetiştiren siz değerli yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Aile olarak spora ve spor camiasına yabancı değiliz. İmkanlar dahilinde de kulüplerimize ve taraftarlarımıza katkı sağlıyoruz. Gençlerimizi ve yöneticilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor, Türkiye finalinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Kulüp başkanı Adnan Yüzbaşıoğlu, ziyaret anısına Sesob Başkanı Hakan Demirgil’e kulübün formasını hediye etti

Benzer Haberler