Genel Sekreter Kadir Algın Veda Etti

 Genel Sekreter Kadir Algın Veda Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan 2023/388 numaralı 2023 Kaymakamlar Kararnamesi ile Gümüşhane Kelkit Kaymakamlığına atanan Genel Sekreteri Kadir Algın kuruma veda etti.

Kararnamenin yayınlanmasının ardından müdürlükleri sırayla ziyaret eden Genel Sekreter Kadir Algın, mesai arkadaşlarımız ile vedalaştı. Sivas’ta yaklaşık 4.5 senelik görev süresince uyum içerisinde çalışan müdürlerimize ve mesai arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü teşekkür etti.

Genel Sekreter Kadir Algın için Sivas İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda veda programı gerçekleştirildi. Programa birim müdürler ile mesai arkadaşları katıldı.

Valilik himayelerinde Sivas İl Özel İdaresi’nin il genelinde önemli hizmetler ortaya koyduğunu ifade eden Genel Sekreteri Kadir Algın, kendisinde sonra gelecek yeni Genel Sekreterin bu bayrağı daha ileri taşıyacağını ifade etti. Sivas Valisi Yılmaz Şimşek ve İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş başta olmak üzere birlikte çalıştığı herkese teşekkürlerini ileten Genel Sekreter, Sivas İl Özel İdaresi çalışanlarına emeklerinden ötürü teşekkür etti.

Programın ardından Genel Sekreter Kadir Algın, Sivas İl Özel İdaresi önünden uğurlandı. Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler