Haydi esnafımız göster gücünü, SESOB başkanından esnafa çağrı, haydi maça

 Haydi esnafımız göster gücünü, SESOB başkanından esnafa çağrı, haydi maça

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, esnaf sanatkarları ve taraftarları Sivassopr-Beşiktaş maçına davet etti.

Süperligin 23. Haftasında 4 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Demir Grup Sivasspor’da hazırlıklar devam ederken, takıma sahip çıkmak ve maçta taraftar desteği sağlamak amacıyla Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil harekete geçerek, esnaftan destek istedi.

Sivasspor’un Sivas’ın bir markası olduğunu, Sivas’ta önemli katkı sağladığını vurgulayan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Süper ligde mücadele eden Sivas’ımın değeri Demir Grup Sivas sporumuz, bu hafta sonu önemli bir maça çıkacak. Bu maç, Sivas sporumuz kadar ilimiz için de çok önemlidir. Maçlarda taraftarların desteği bir takım için önemlidir. Takımımızın cumartesi günü Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşmayı çok önemsiyoruz. Bu karşılaşmada takım kadar taraftarlarda çok önemlidir. Takımımızı desteklemek, hepimizin görevidir. Sivas sporumuzun alt sıralardan kurtulabilmesi için taraftar desteğine ihtiyaç vardır. Bu desteği de Beşiktaş maçında göstermemiz gerekiyor. Taraftar desteği sürerse takımımız da daha üst sıralarda yer alacaktır. Haydi Sivas şimdi destek zamanı, bir ve beraber olma zamanı. Herkesi takımına sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, esnaf ve sanatkarlara çağrıda bulunarak, takımına sahip çıkmalarını, Sivasspor maçlarına giderek destek olmalarını temenni ederek, “Sivas sporumuzun üst sıralara çıkabilmeleri için hafta sonu oynayacağımız Beşiktaş maçı çok önemlidir. Esnaf ve sanatkar kardeşlerimizin, ustalarımızın bir günlük fedakarlık yaparak maça gelmelerini, takımına tezahüratlarıyla destek çıkmalarını bekliyoruz. İnşallah alınacak olan galibiyette taraftar desteğinin önemli rol oynayacağını belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Sesob Başkanı Demirgil, cumartesi günü saat 16.00’da 4 Eylül Stadyumundaki karşılaşmada Sivas’ımızın gururu olan Demir Grup Sivassopa başarılar diledi.  Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler