Kaymakam Bek; Bugün itibari ile ilçemizde vaka sayısının sıfır

 Kaymakam Bek; Bugün itibari ile ilçemizde vaka sayısının sıfır

Kaymakam Mehmet Bek Divriği’de vaka sayısının sıfır olduğunu açıkladı Bek açıklamasında “Kıymetli Divriğililer 11 Mart 2020 tarihinde Ülkemizde ilk Covid-19 vakası görülmesinden bu yana sağlık çalışanı mesai arkadaşlarımızla birlikte polisimiz, jandarmamız, imamlarımız, öğretmenlerimiz ve diğer çalıma arkadaşlarımızla gece gündüz demeden siz değerli vatandaşlarımız için devletimizin bütün imkanları ile yanınızda olduk.

Bazı köylerimizi karantinaya aldık jandarma personelimiz sizleri kendi ailesi bilip köylerinizde nöbet tuttu ev alışverişleriniz dahil hep yardımcınız oldu sizleri bir an yalnız bırakmadı, imamlarımız öğretmenlerimiz maaşlarınızı elden kapınızda teslim etti, polislerimizin her sabah sıcak ekmeğinizi getirip pencereden sizlere uzattığı oldu.

En önemli görev ise sağlık çalışanı arkadaşlarıma düştü, hiçbir zaman taşın altına elini koymaktan imtina etmediler sizlerin sağlığına kavuşması için üstün bir fedakarlık örneği gösterdiler.

Bugün itibari ile ilçemizde vaka sayısının sıfır olduğunu büyük bir sevinçle söylemek istiyorum. Bu vesile ile bütün mesai arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyor siz kıymetli Divriğiliere emek veren gecesini gündüzüne katan bütün arkadaşlarımızın emeklerine saygı babında ve sevincimizin devam edip yeni vakaların çıkmaması yeni ölümlü vakalar yaşamamak için kurallara daha sıkı sıkıya bağlı kalarak pandemi sürecinin bütün Türkiye genelinde hatta Dünyada son bulacağı güne kadar sürdürmenizi rica ediyorum” dedi. Haber: T.Erdoğan

Benzer Haberler