Kaymakam PAPAKER; Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor. Sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum

 Kaymakam PAPAKER; Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor. Sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum

8 Mart dünya kadınlar günü dolayısı ile kaymakam PAPAKER açıklamada bulundu.

PAPAKER açıklamasında “Toplumun yapısını güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin en önemli unsuru ve toplumun temel taşı olan Türk kadını ve Türk annesi daima özverinin, sevginin kaynağı olmuştur.

Millet ve Devlet yapımızın odağında yer alan tüm zor şartlarda fedakârlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın hayatın her alanında çalışmalarıyla elde ettiği başarılar her geçen gün artmaktadır.

Kadınların, toplumsal, ekonomik, siyasal konumlarını geliştirmek, ayrımcılığı ve ön yargıları yok etmek üzere kamu kurum ve kuruluşlarından yerel yönetimlere, sivil toplum kuruluşlarından medyaya kadar toplumun tüm kesimlerinin mücadelenin ön saflarında aktif olarak yer alması gerekmektedir.

Ülkemizde kadınlarımızın çeşitli olumsuzluklarla baş başa kalması bizleri derinden üzmekte olup ilçemizde bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizi özellikle belirtmek isterim.

Bu anlamlı gün vesileyle; tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor. Sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi. Haber Foto: Gizem ÖZAT

Benzer Haberler