Kozmetik Ünitesi ve Göz Hastalıkları Tedavi Cihazları Kullanıma Alındı

 Kozmetik Ünitesi ve Göz Hastalıkları Tedavi Cihazları Kullanıma Alındı

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Cildiye ve Göz Hastalıkları Polikliniklerinde Kozmetik Ünitesi ve Göz Hastalıkları Tedavi Cihazları kullanıma alındı.

 Cihazları yerinde inceleyen Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hilmi Ataseven ve Prof. Dr. Hakan Yekbaş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Alim, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan hastane başhekim yardımcıları ve yönetimi, Cildiye Polikliğinde     Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Melih Akyol ve Göz Polikliğinde Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Haydar Erdoğan’dan bilgi aldı.

 İlk açılışın gerçekleştirildiği poliklinik olan Cildiye Polikliğinde Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız yaptığı açıklamada, “Piyasada merdiven altı birçok uygulama yapan yer var ama buradaki uygulamaları biz uzman doktorlarımız aracılığıyla yapacağız. Üniversitemize sürekli yeni cihazlar kazandırıyoruz. Bu yeni cihazlarla birlikte hastalarımıza daha iyi bir hizmet veriyoruz.” dedi.

 Sonraki açılışın yapıldığı Göz Polikliğinde açıklamalarına devam eden Rektör, “Hastalardan bize ulaşıp sıra bulmakta zorlandıklarını beyan edenler oluyordu. Hasta ve doktorlarımızı rahatlatmak adına bir muayene ünitesi oluşturulmasını istemiştik. Bu sayede son teknoloji cihazlarımızla daha fazla hastaya bakılabilecek. Hastanemize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

 Her iki poliklinikte de kurdele kesilmesinin ardından cihazlar incelendi. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler