Mecnun Otyakmaz: Net Bir Skorla Maçı Kazandık

 Mecnun Otyakmaz: Net Bir Skorla Maçı Kazandık

Demir Grup Sivasspor Başkanı  Mecnun Otyakmaz, “Mutlaka kazanılması gereken bir maçtı. Arkadaşlarımızda işin ciddiyetine varmışlardı. Bu da sahaya yansıdı ve dolayısıyla 2-0 gibi net bir skorla da maçı kazanmış olduk” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Hes Kablo Kayserispor’u 2-0 yendiğimiz müsabakanın ardından stadyum çıkışında gazetelerin sorularını yanıtladı.

Otyakmaz, çok önemli bir karşılaşmayı kazandığımızı belirterek, “Bu yıl içeride çok fazla maç kazanamadık. Mutlaka kazanılması gereken bir maçtı. Arkadaşlarımızda işin ciddiyetine varmışlardı. Bu da sahaya yansıdı ve dolayısıyla 2-0 gibi net bir skorla da maçı kazanmış olduk. Rakibimiz de aslında iyi başladı bizi zorlayacaklarını da hissettirdiler ama bulduğumuz gollerle de maçı kazanmayı bildik. Bundan sonra daha rahat, daha yukarılar için mücadele edeceğiz. Böylece stresli bir süreçten uzaklaştık diyebiliriz” diye konuştu.

Başkanı Otyakmaz, sık maç oynadığımızı ifade ederek, “Bizi en çok yaralayan sık maç oynamak ve Kovid sayısının fazlalığı. İlk kovid görüldükten yaklaşık 2 ay sonra temizleyebildik. Bu arada da çok fazla maça eksik çıktık. Şimdi artık toparlanma zamanı. İnşallah bundan sonra biz de ve diğer takımlarda sakatlığın olmadığı maçlar oynarız.” diye konuştu

Benzer Haberler