MHP adayları esnaf teşkilatı ile buluştu

 MHP adayları esnaf teşkilatı ile buluştu

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından gerçekleştirilen ‘Esnaf Buluşması’ programının konutları Milliyetçi Hareket Partisi Sivas milletvekili adayları oldu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen toplantıya Sesob Başkanı Hakan Demirgil,   oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri,   MHP milletvekili adayları Ahmet Özyürek, İlker İpek; Kenan Çarboğa, Murat Sevinç, Bahadır Gökmen, İl başkanı Hakan Uygun ve parti yöneticileri de katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda esnaf temsilcileri ile siyasi partileri buluşturduklarını, sorun ve sıkıntılarını anlattıklarını ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, esnafların bir ülkenin olmassa olmazı olduğunu belirterek, “Esnaf teşkilatı olarak siyasi partilerimizi önemsiyoruz. Bu amaç doğrultusunda 28. Dönem milletvekilliği için aday olan milletvekili adaylarımız ile esnaf teşkilatımızı buluşturduk. Sorun ve sıkıntılarımızı adaylarımız ile paylaşıyoruz. Doğruya doğru, yanlışa yanlış bir anlayışla hareket etmeye devam edeceğiz.  Gerek ülkemiz gerekse de Sivasımız ve milletimiz faydasına olan proje ve düşünce hangi partiden gelirse gelsin biz onlara destek veririz. Sivas ve esnafımız için neler yapılacağı en önemli önceliğimizdir. Bunlar boş vaatler değil, makul ve gerçekleşebilecek projeler olursa biz de elimizi taşın altına koyarız.

Bu vesileyle seçimlerin başta ülkemiz olmak üzere, sultan şehrimiz Sivas’, esnaf ve sanatkarlarımıza ve Sivaslılara da hayırlı olmasını diliyor, esnaf teşkilatımızda sohbet ettiğimiz, sorunlarımızı paylaştığımız Sivas’ımızın hizmetine talip olan MHP milletvekili adaylarımıza başarılar diliyoruz.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili ve bir kez daha aday olan Ahmet Özyürek, kendisinin Sivas sevdalısı bir vekil olduğunu, parti gözetmeksizin Sivaslılara hizmet etmeye gayret gösterdiğini gerek esnafların gerekse de vatandaşların sorunlarına çare olmaya çalıştığını, Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için gayret gösterdiğini dile getirdi.

Milletvekili adayları, İlker İpek; Kenan Çarboğa, Murat Sevinç, Bahadır Gökmen ise Sivas ‘ın hizmetine talip olduklarını, milletvekili olarak mecliste Sivaslıları temsil etmek istediklerini belirterek destek istediler.

Esnaf temsilcilerinin sorun ve sıkıntılarını da dinleyen milletvekillerine SESOB Başkanı Hakan Demirgil tarafından esnafların sorunlarının yer aldığı dosya takdim edildi.  Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler