Muaythaı Milli Sporcularına Tebrik

 Muaythaı Milli Sporcularına Tebrik

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenlenen Muaythai 23 Yaş Altı, Ümitler ve Gençler Avrupa Şampiyonası’nda, 32’si altın, 47’si gümüş ve 25’i bronz olmak üzere toplam 104 madalya kazanan milli sporcuları yayımladığı mesajla tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen Muaythai 23 Yaş Altı, Ümitler ve Gençler Avrupa Şampiyonası’nda, 32’si altın, 47’si gümüş ve 25’i bronz olmak üzere toplam 104 madalya kazanan milli sporcular için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin ev sahipliğinde Ankara Taha Akgül Spor Salonu’nda düzenlenen Muaythai 23 Yaş Altı, Ümitler ve Gençler Avrupa Şampiyonası’nda, 32’si altın, 47’si gümüş ve 25’i bronz olmak üzere toplam 104 madalya kazanan milli sporcularımızı kutluyorum. Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, kazandıkları madalyalarla bizleri gururlandıran milli sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.” Haber Foto: Gençlik ve spor bakanlığı

Benzer Haberler