Polisler, Tedavi Gören Çocukların Bayramını Kutladı

 Polisler, Tedavi Gören Çocukların Bayramını Kutladı

Ankara İl Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri tedavi gören çocukları ziyaret ederek onların bayramını kutladı. Hastanede midilliye binen çocuklar bayram sevinci yaşadı.
Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hastanesi’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Atlı Polis Birliği, Çocuk Polisi, Özel Harekat, Çevik Kuvvet, Trafik Polisleri, Yunus Polisler ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) birimlerinden hastaneye gelen ekipler miniklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Hastanenin bahçesinde yapılan etkinliklerde çocuklar Atlı Polis Birliği ekipleri eşliğinde midilliye binerken, narkotik köpekleri ile fotoğraf çektirip oyun oynadılar. Polis ekipleri serviste tedavi görüp dışarıya çıkamayan çocuklar içinse gökyüzüne balon bırakarak miniklere el salladı.
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hastanesi Başhekimi Namık Yaşar Özbek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle birtakım etkinlikler düzenlediklerini belirterek, “Çocuklarımız için İl Emniyet Müdürlüğü’yle beraber bir eğlence düzenledik. Bu eğlenceye poliklinikteki, acildeki ve servisteki hastalarımız katıldı. Gösteriye atlı polisler, köpekli polisler, özel harekat ve çevik kuvvet gibi çeşitli polis birimleri de katıldı” dedi. Haber: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler