PTT Hizmetlerinden esnaf indirimli faydalanacak

 PTT Hizmetlerinden esnaf indirimli faydalanacak

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile PTT Başmüdürlüğü arasında işbirliği yapılarak esnafların PTT hizmetlerinden indirimli faydalanması sağlandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret eden PTT Başmüdür Vekili Musa Yıldız ile Pazarlama ve Satış Müdür Vekili Emre Karaçam, Sesob Başkanı Hakan Demirgil ile bir araya gelerek esnafların kargo hizmetlerinde yüzde 20 oranında indirimli faydalanmaları, PTT Akıllı Esnaf Sanal Pos ile esnaflara kolaylık sağlanması noktasında işbirliği yaptı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen işbirliği töreninde konuşan PTT Başmüdür Vekili Musa Yıldız, amaçlarının esnaf ve sanatkarlara katkı sağlamak olduğunu ifade ederek, “Esnaf ve Sanatkarlarımızın en büyük giderlerinden biri de kargo hizmetleridir. PTT Kargo ile esnaflarımıza yüzde 20 oranında indirim sağlayacağız. İndirimden tüm esnaf ve sanatkarlarımız kimliklerini ibraz etmeleri veya esnaf olduğunu belgelemeleri halinde yüzde 20 oranında indirimli faydalanacaktır.

 Ayrıca Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı esnaflara özel PTT Akıllı Esnaf sanal pos ile tüm kartlarla güvenli ve hızlı ödeme almaları, aylık sabit ücret, pos kullanım ücreti, işlem ücreti, inaktiflik ve verimsizlik bedeli gibi ücretlerin alınmaması, 8 marka kredi kartına taksit imkanı ve avantajlı indirim komisyonlarında mutabık kaldık. Esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ise esnafların kargo giderlerinin fazla olduğunu belirterek, PTT Başmüdürlüğü ile işbirliğinin çok önemli olduğunu ve yapılan görüşmeler sonrasında esnafın yüzde 20 indirimli kargo göndereceğini söyledi.

Esnafların sorun ve sıkıntılarıyla yakından ilgilendiklerini, menfaatine olan hizmetlerin sağlanması için girişimlerde bulunmaya devam ettiklerini dile getiren Sesob Başkanı Demirgil, “Amacımız esnafımıza faydalı ve yararlı olmaktır. PTT Başmüdürümüz ile yaptığımız görüşmeler ve girişimler esnafımızın menfaatine olmuştur. Esnaflarımız indirimli kargo hizmetlerinin yanısıra PTT Akıllı Esnaf Sanal Pos ile de esnafımıza katkı sağlamıştır. Esnafımıza destek olan PTT Başmüdür vekilimiz Musa Yıldız ve personeline teşekkür ediyorum” dedi. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler