Saadet Partisi adayı esnafın temsilcileri ile bir araya geldi

 Saadet Partisi adayı esnafın temsilcileri ile bir araya geldi

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığını tarafından düzenlenen esnaf buluşmasının konuğu Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç oldu.Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile partinin temsilcileri katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Hakan Demirgil, esnaf teşkilatının büyük bir aile olduğunu ifade ederek, siyasi partilerin belediye başkan adayları ile bir araya gelmeye devam ettiklerini söyledi.

 Sivas’ın hizmetine talip olan başkan adayları ile buluşarak projelerini yakından görme imkanı bulduklarını dile getiren Başkan Demirgil, “ 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerde Sivas’ın hizmetine talip olan başkan adaylarımıza öncelikle başarılar diliyorum. Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarının çözümünde siyasi partilerimiz çok önemlidir. Bizlerde yerel kalkınmada Belediye kadar esnafın da rolünün çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu amaç doğrultusunda

Belediye Başkanlığına aday olan siyasi partilerimizin adayları ile buluşup hem projelerini takip ediyoruz hem de sorularımızın cevabını alıyoruz. Saadet Partimizin değerli başkan adayı ve şehrimiz esnaflarından olan Zeki Kılıç ağabeyimizin görüş ve düşüncelerini dinledik.Sivas için hazırlamış olduğu projelerini görme imkanı bulduk. Başkan adayımıza başarılar diliyorum” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç ise Sivas’ın hizmetine talip olduğunu ifade ederek hazırlamış olduğu projeleri ve çalışmalarını anlattı. Haber: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler