SCÜ’de “Akademik Araştırma, Yazma ve Sunu Teknikleri” Adlı Konferans Gerçekleştirildi

 SCÜ’de “Akademik Araştırma, Yazma ve Sunu Teknikleri” Adlı Konferans Gerçekleştirildi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Kanser Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KANAM) tarafından “Akademik Araştırma, Yazma ve Sunu Teknikleri” adlı konferans düzenlendi. 

Üniversitemiz Kültür Merkezi Kadı Burhaneddin Salonu’nda düzenlenen konferansa Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Alim, Kanser Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Zekiye Hasbek ve akademisyenler katıldı. 

Konferans açılış konuşmasını gerçekleştiren Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ataseven “ Üniversitemiz Kanser Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak, araştırmacılara yön verme açısından işin başlangıcından konuyu ele alarak değerlendirmek ve insanları yönlendirmek çok önemlidir. Bu noktada böyle bir programı gerçekleştirdikleri için KANAM Merkez Müdürü Prof. Dr. Zekiye Hasbek ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi. 

SCÜ Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Emine Elif Altuntaş yapmış olduğu sunumda; akademik araştırmalarda konu belirlemeden, sonuçları rapor haline getirmeden ve sunuyu etkin bir şekilde topluluk önünde sunma becerilerinden bahsetti. Haber Foto: E. SÖNMEZ

Benzer Haberler