Sivas İl Genel Meclisi Eylül Ayı Toplantıları Sona Erdi

 Sivas İl Genel Meclisi Eylül Ayı Toplantıları Sona Erdi

4 Eylül Pazartesi günü başlayan Sivas İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantılarının 5. oturumu İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Genel Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen Eylül ayı toplantılarının son oturumunda, ilgili komisyonlara havale edilen tüm konular görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıya Sivas Valisi Yılmaz Şimşek’in olurlarıyla Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik görevine başlayan Vali Yardımcısı Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk ve Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Gümüşhane Kelkit Kaymakamlığına atanan Kadir Algın ve AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi de katıldı.

Önceki dönem Genel Sekreteri Kadir Algın meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada birlikte çalıştıkları dönem için teşekkür etti. AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ise, göreve başlayan ve görevi devreden Genel Sekreterlere başarılar diledi. Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk ise ortaya koyduğu hizmetlerden dolayı Kadir Algın’a teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Meclis Başkanı Hakan Akkaş ise uyumlu bir dönem geçirdikleri Kadir Algın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, göreve yeni başlayan Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk’e görevinde başarılar diledi. Hizmetlerinden ötürü plaket ve hediye takdim edildi.

İl Genel Meclisi 2 Ekim Pazartesi günü yeniden toplanmak üzere dilek ve temenniler bölümün ardından sona erdi. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler