Sivas İl Genel Meclisi Temmuz Ayı Toplantıları Sona Erdi

 Sivas İl Genel Meclisi Temmuz Ayı Toplantıları Sona Erdi

3 Temmuz Pazartesi günü başlayan İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantıları, Meclis Başkanımız Hakan Akkaş ve Başkan Vekilimiz Fikret Doğruyol başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Genel Meclisi Temmuz ayı oturumlarında gündem maddeleri ve ihtisas komisyonlarına havale edilen konular görüşülerek karara bağlandı.

Hafta boyunca süren toplantılara, Sivas Milletvekilimiz Rukiye Toy ile Genel Sekreterimiz Kadir Algın da katıldı. Meclis üyelerine hitaben konuşan Milletvekilimiz Toy, bayramların sevincin, mutluluğun paylaşıldığı, birlik ve beraberliğin pekiştirildiği, kardeşlik ve dostluğun en sıcak şekilde hissedildiğini belirterek tüm meclis üyelerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik etti ve divan çalışmaları için başarılar diledi.

Genel Sekreterimiz Kadir Algın’ın katıldığı oturumda ise, imar ve kentsel iyileştirme planları ile diğer komisyon konuları hakkında görüşme sağlanarak meclis üyelerinin soruları cevaplandı. Genel Sekreterimiz meclis üyelerinin bayramını kutlayarak birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

Sivas İl Genel Meclisi, 2023 yılı Ağustos ayını tatil ayı olarak belirlemesi nedeniyle 4 Eylül 2023 Pazartesi günü yeniden toplanmak üzere dilek ve temenniler bölümün ardından oturumları tamamladı. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler