Sivas TSO, İş ve Bilişim Dünyasını Sivas’ta Buluşturdu

 Sivas TSO, İş ve Bilişim Dünyasını Sivas’ta Buluşturdu

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sn. Osman Boyraz’ın katılımı ile Anadolu Bilişim Buluşmalarının 6’ncısı “Dijital Dünyaya Sivas’tan Bakış” etkinlikleri yoğun katılım ile başladı.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen programa Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanvekili Turan Topgül, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, protokol üyeleri ve iş dünyasının temsilcileri katıldı.

Programda konuşan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, “Bu heyecan verici etkinlikte sizlerle bir araya gelerek, bilişim sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmelerin iş dünyasındaki hayati önemini ele alacağız.

“Üyelerimizin dijital dönüşüm süreçlerinde katkıda bulunmak istiyoruz”

Günümüzde pek çok sektör, hızla değişen iş ortamına ayak uydurmak ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için dijitalleşmeye yönelik adımlar atıyor.

Dolayısıyla, bu etkinlikte, bilişim dünyasındaki son gelişmeleri ve ilerlemeleri daha yakından tanıyarak, üyelerimizin dijital dönüşüm süreçlerinde başarıya ulaşmasına katkıda bulunmak istiyoruz.

“Oturum ve panellerde Dijital Dünyanın her yönü ele alınacak”

Uzman konuşmacılarımız ve sektör liderleri, dijital dönüşümün işletmelere sağladığı faydaları ve dönüşümün getireceği zorlukları paylaşacaklar. Ayrıca, B2B buluşmalarının iş dünyasındaki stratejik rolünü, iş birliği modellerini ve başarılı örnekleri inceliyor olacağız. Dijital Dünyanın her yönü ele alınacak ve alanlarında uzman konuşmacı ve sunumcu bilgilerini paylaşacaktır.

Oturum ve panellerde; İş Dünyası, Dijital Dönüşüm, Savunma ve Uzay Teknolojileri, Yapay Zekâ, Dijital Güvenlik ve Siber Güvenlik, Dijital Ekonomi, Akıllı Kentler, Akıllı Tarım Teknolojileri, Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri, Yeni Nesil Finansal Teknolojilere kadar birçok konu ele alınacaktır” ifadelerine yer verdi. Haber Foto: G. ÖZAT

Benzer Haberler