Sivasspor’da gözler Süper Kupaya çevrildi

 Sivasspor’da gözler Süper Kupaya çevrildi

Ziraat Türkiye Kupasında tüm takımları saf dışı bırakarak Olimpiyat Stadyumunda kupayı kaldıran Sivasspor, yeni sezon öncesinde rotayı Süper Kupaya çevirdi.

Olimpiyat Stadyumunda 35 bine yakın taraftarı ile tarih yazan ve Kayserispor’u saf dışı bırakarak kupayı kazanan Yiğidolar, Olimpiyatta ikinci kez tarih yazmanın hesaplarını yapıyor.

Sivassspor’da ilk kez Türkiye Kupası kazandıran Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Süper Kupa’yı da kazanmak istediklerini dile getirerek “ Süper Kupa’da lig şampiyonu Trabzonspor ile karşı karşıya geleceğiz. Lig ve kupa şampiyonu iki takımın mücadelesi olacak. Bizim için önemli olan bu müsabakayı kazanmak. Olimpiyat Stadyumunda ikinci kez tarih yazmak istiyoruz. Türkiye Kupası ve Süper Kupa şampiyonu olarak yeni sezona başlamayı çok istiyoruz. Taraftarlarımızın da desteği ile Süper Kupa’yı Sivas’a getirmek ve bir teknik direktör olarak Türkiye Kupası ve Süper Kupayı kazanmak en büyük hayalim, bunu da gerçekleştirip olimpiyatta tarih yazacağız “dedi.Haber Foto: E. SÖNMEZ

Benzer Haberler