Sivasspor’da Servet Çetin dönemi

 Sivasspor’da Servet Çetin dönemi

DG SİVASSPOR’DA HEM FUTBOLCU HEM DE YARDIMCI ANTRENÖR OLARAK GÖREV YAPMIŞ ESKİ MİLLİ FUTBOLCU SERVET ÇETİN, YENİ DÖNEMDE TEKNİK DİREKTÖR OLARAK KULÜBE HİZMET VERECEK. (OĞUZHAN SARZEP/SİVAS-İHA)

Demir Grup Sivasspor’da hem futbolcu hem de yardımcı antrenör olarak görev yapmış olan eski milli futbolcu Servet Çetin, yeni sezonda teknik direktör olarak kulübe hizmet verecek.

Sivasspor’un yeni teknik direktörü belli oldu. Kırmızı-beyazlı kulüp, takımın başına Servet Çetin’in getirildiğini duyurdu.

Kırmızı-beyazlı kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadeler kullandı:

“DG Sivasspor’umuzda hem futbolcu hem de yardımcı antrenör olarak görev yapmış eski milli futbolcumuz Servet Çetin, yeni dönemde teknik direktör olarak kulübümüze hizmet verecek. 4 sezon kulübümüze en iyi şekilde hizmet veren Servet Çetin’in, hem Sivas’ı hem de mevcut oyuncu grubumuzu en iyi tanıyan isimlerden biri olarak, bu görevi layığıyla yerine getireceğine şüphemiz yoktur. 2017 yılından itibaren farklı takımlarda antrenör olarak görev yapmış hocamızın, artık bilgi birikimini teknik direktör olarak aktarmasının hem Sivas, hem de Türk futbolu için bir kazanç olacağını düşünmekteyiz. Servet Çetin hocamıza ve teknik ekibine güvenimiz tam olup, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda başarılar dileriz.” Denildi. Haber Foto: T. ÇAKMAK

Benzer Haberler