STSO Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

 STSO Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkan Vekili Semih Selman Bozkurt Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Meclis toplantısında, görüşülen gündem maddeleri kabul edilerek karara bağlandı. Yönetim Kurulu Başkanımız Zeki Özdemir, Nisan ayı içerisinde yürütülen Yönetim Kurulu faaliyetleri hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

Başkan Zeki Özdemir, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı TOBB 80. Mali Genel Kurulunda, Marmara bölgesindeki fabrikaların her açıdan güvenilir olan ve aralarında Sivas’ında yer aldığı İç Anadolu bölgesine taşınmasının gündeme geldiğini belirtti.

Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası’nın restore edilerek tekrar ibadete ve ziyarette açılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Özdemir, önceki dönemde Oda olarak ‘Görmeden Ölmeyin’ sloganıyla Divriği Ulu Cami’nin tanıtımını için günü birlik geziler düzenlediklerini hatırlatarak önümüzdeki günlerde bu gezilerin tekrardan başlatılması için çalışmaların yürütüleceğini ifade etti. Haber: G. ÖZAT

Benzer Haberler