Uygun; Taraftar Varsa Başarı Birlikte Geliyor

 Uygun; Taraftar Varsa Başarı Birlikte Geliyor

Bülent Uygun, “Bizim tek beklentimiz taraftarlarımızın takımına ne olursa olsun sahip çıkması. Tribünleri doldurmasını istiyoruz. Sivasspor taraftarıyla güzel, onlar varsa özel. Onlar varsa başarı birlikte geliyor” dedi.

EMS Yapı Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, gerçekleştirdikleri antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Uygun, ligde Yukatel Adana Demirspor ile önemli bir maça çıkacağımızı belirterek, “Adana Demirspor ligin iyi takımlarından. Antrenörlüğe ilk başladığında futbolcusu olduğum Hikmet Karaman gibi çok özel bir antrenöre karşı maç yapacağız. Biz de kazanmak ve puanlar almak istiyoruz. Bulunduğumuz yerden çok daha yukarılara çıkmak adına hem de EMS Yapı Sivasspor’u temsilen zor bir maç bizi bekliyor. İnşallah kazanan taraf biz oluruz” diye konuştu.

– Taraftar Varsa Başarı Geliyor

Kasımpaşa maçı öncesi Avrupa potasına yaklaştığımızın ancak son 2 maçta yaşanan puan kayıplarının ardından hedefimizde bir şaşma olup olmadığının sorulması üzerine Uygun şu cevabı verdi:

“Elimizdeki kadro yapısı belli. Sistemsel anlamda eksiğimiz var ve ligin en düşük bütçeli takımıyız. Bununla beraber koşu mesafesi en düşük takımlardan bir tanesiyiz. Böyle olunca da sizin o hayal etikleriniz gerçekleşmiyor bazen. Futbolda ama yok. Şu olur bu olur diyemiyorsunuz. Her an her şey olabiliyor. Avrupa kupalarına gitmeye alışmış bir şehirden bahsediyorsunuz. Bizim tek beklentimiz taraftarlarımızın takımına ne olursa olsun sahip çıkması. Tribünleri doldurmasını istiyoruz. Sivasspor taraftarıyla güzel, onlar varsa özel. Onlar varsa başarı birlikte geliyor. O zaman şehrin dinamikleri sahipleniyor. Türkiye’nin her yerinde takımın gücü artıyor. Bu taraftarla alakalı bir şey. Hayal ettiklerimizi hep birlikte başaracağız.” dedi. Haber: E. SÖNMEZ

Benzer Haberler