Uyum içinde çalışıyoruz

 Uyum içinde çalışıyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, AK Parti Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Habib Soluk ve Semiha Ekinci ile birlikte “Cumhur İttifakı”nın vekilleri olarak uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi. Sivas´ın kalkınması noktasında ilimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile koordineli çalıştıklarını belirten Özyürek, milletvekilleri olarak Ankara´da ortak hareket ettiklerini ifade etti.

Ortak paydalarının Sivas olduğunu söyleyen Milletvekili Özyürek, “Cumhur İttifakı´nın milletvekilleri olan başta İsmet Bey´e, Habip Bey´e ve Semiha Hanım´a çok teşekkür ediyorum. Sivas´ımızla ilgili bir durum olduğu zaman Ankara´da bir araya geliyoruz. 4 milletvekili olarak uygun bakanlıklara giderek Sivas´ın kalkınabilmesi, büyümesi, gelişebilmesi için herhangi bir projenin onaylanabilmesi için birlikte hareket ediyoruz. Amacımız zaten kendi memleketimiz olan Sivas´ımızı kalkındırmak. O yüzden de birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi´nin çok kıymetli 3 milletvekiline de teşekkür ediyoruz, uyumluyuz” dedi.

6. BÖLGE KONUSUNDA MÜCADELE EDİYORUZ

Sivas´ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile birlikte ilçe, belde, köy bazında istişarelerde bulunduğunun altını çizen Milletvekili Özyürek, “Danışmanlarım ile birlikte bu konuda koordineli çalışıyoruz. Gerekirse Cumhur İttifakı´nın milletvekilleriyle konuyu paylaşıyoruz. Ortak noktaya getirmeye çalışıyoruz. 6. Bölge özellikle mücadele ettiğimiz konuların başında geliyor. İlimizin ve ilçelerimizin önünün açılması için mücadele ediyoruz. Allah´a şükürler olsun Sayın Bakanların da hepsinden memnunum. Hepsi de götürdüğümüz problemlerin, istek ve taleplerin çözümü noktasında ilçe, belde köy fark etmez hep yardımcı oluyorlar. Sayın Bakanlarımızın tamamına da teşekkür ediyorum.” dedi. Haber: T.Erdoğan

Benzer Haberler