Vali Yılmaz Şimşek, Hafik Tozanlı Bölgesinde Yer Alan Köyleri Ziyaret Etti

 Vali Yılmaz Şimşek, Hafik Tozanlı Bölgesinde Yer Alan Köyleri Ziyaret Etti

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, kırsalda köy ziyaretlerine devam ediyor. İlçe ve köy ziyaretlerine önem veren Vali Yılmaz Şimşek, Hafik ilçesine bağlı Tozanlı Vadisi bölgesinde yer alan Değirmenseki, Beykonağı, Adamlı, Kızılcaören köylerini ziyaret etti.

 Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Şimşek, köylerin genel durumu hakkında bilgi alarak çocuklarla da yakından ilgilendi.

Vali Yılmaz Şimşek köy ziyaretlerinin ardından Melek Dede Mesire alanına geçerek, bölgede bulunan köy muhtarları ile bir araya geldi.

-Köylerin Yol Standartı İyileştirilecek

Bölgeyi tanımak, sorunları yerinde tespit etmek ve talepleri not almak için ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Yılmaz Şimşek, bölgenin yol standartlarının iyileştirileceği sözünü verdi.

-Devletimize Güvenin

“Not aldığımız talepleri yatırım programları dikkate alınarak bölgenin hizmetine en kısa sürede sunacağız.” ifadelerini kullanan Vali Şimşek “Vatandaşlarımız tarafından talep edilen yol ve sağlık hizmetleriyle ilgili yol haritası belirleyeceğiz. Devletimize güvenin. Hem yol hem de diğer eksiklikler imkânlar ölçüsünde yapılacak.” dedi.

Vali Yılmaz Şimşek Hafik ilçesine bağlı köy ziyaretlerinin ardından merkeze bağlı Asarcık ve Karabalçık köylerine de uğradı.

Vali Şimşek’e İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Karayolları Bölge Müdürü Mustafa Türksoy ile İl Tarım ve Orman Müdürü Seyit Yıldız eşlik etti. Haber Foto: Sivas Valiliği

Benzer Haberler